O firmie

 

Uprawnienia:

Wpis na listę doradców podatkowych o numerze 02486 z dnia 21 października 1997 roku sprawdź: http://www.slaski.kidp.pl/ lub http://www.krdp.pl/

Nasze Biuro mieści się w Mysłowicach na terenie województwa śląskiego. Obsługujemy przedsiębiorców z różnych miast województwa śląskiego a także z sąsiednich województw, nierezydentów podatkowych z terenu Unii Europejskiej prowadzących inwestycje na terenie Polski oraz osoby fizyczne będące właścicielami nieruchomości w Polsce, którzy osiągają przychody z najmu.

Firmy, które obsługujemy działają w wielu branżach i są różnej wielkości.

Brak jednolitych i jasnych przepisów podatkowych powoduje, że przedsiębiorcy poszukują pomocy u doradców podatkowych, i słusznie! Dzięki współpracy z doradcą podatkowym przedsiębiorcy posiadają coraz większą wiedzę podatkową, w ten sposób mogą efektywniej prowadzić swoje sprawy związane z działalnością gospodarczą.

Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za zaufanie jakim nas darzą, a które jest wynikiem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Aby bardziej ułatwić Państwu pracę i zaoszczędzić czas, znajdziecie Państwo na naszej stronie www. z pozycji menu – ?Pomocne odnośniki? możliwość sprawdzenia lub odszukania ważnych i znaczących dla siebie wiadomości z interesującej Was branży przy pomocy odnośników instytucji prawnych działających na terenie Polski.

Historia

 

A teraz napiszę parę słów o sobie. Doradztwo podatkowe wykonuję od 1994 roku, prowadząc stałą obsługę podatkową przedsiębiorców. Od 1995 roku jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji o kierunku prawo w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i uzyskałam tytuł magistra prawa . W 1996 roku zostałam Członkiem Stowarzyszenia Finansistów Polskich i Doradców Podatkowych SEFID w Warszawie, po weryfikacji wiedzy o podatkach w postaci pozytywnie zdanego ustnego egzaminu.

Wpis na listę doradców podatkowych o numerze 02486 otrzymałam od Ministra Finansów w październiku 1997 roku.

W 1998 roku ukończyłam Studia podyplomowe w Akademii Ekonomicznej w Katowicach w Kolegium Zarządzania o kierunku Rachunkowość.

Następnie oprócz pracy zawodowej w 2001 roku rozpoczęła się moja praca społeczna; z rekomendacji Stowarzyszenia SEFID, Minister Finansów powołał mnie w skład Komisji Organizacyjnej Pierwszego Zjazdu Doradców Podatkowych. Poza tym zostałam wybrana w terenu Okręgu Śląskiego na kandydata na Pierwszy Zjazd Doradców Podatkowych, w wyniku wyborów pełniłam funkcję Wiceprzewodniczącej Śląskiego Zamiejscowego Sądu Dyscyplinarnego w Katowicach w trakcie pierwszej czteroletniej kadencji od 2002 do 2005 roku.

W 2004 roku ukończyłam studia podyplomowe w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na Wydziale Prawa i Administracji o kierunku Prawo Gospodarcze i Handlowe.

O właścicielu

 

mgr prawa:

Wydział Prawa i Administracji kierunek prawo Uniwersytet Śląski w Katowicach

studia podyplomowe:

Kolegium Zarządzania kierunek rachunkowość Akademia Ekonomiczna w Katowicach

studia podyplomowe:

Wydział Prawa i Administracji prawo gospodarcze i handlowe Uniwersytet Śląski w Katowicach

kariera zawodowa:

Członek Komisji Organizacyjnej Pierwszego Zjazdu Doradców Podatkowych,

V-ce Przewodnicząca Zamiejscowego Sądu Dyscyplinarnego w Katowicach, I kadencji,

Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego KIDP, VI kadencji 2022-2026